Sportano: široký výběr sportovních produktů od špičkových značek

Vybrat si sportovní vybavení není jednoduché. Na rozdíl od nákupu obyčejného oblečení, při nákupu sportovních potřeb, je mnoho věcí, které musíte zvážit. Jejich účel je totiž odlišný – důraz je kladen spíše na funkčnost než na estetiku. Kam si teda zajít pro sportovní vybavení? Rozhodně do sportovního obchodu Sportano.

Nový hráč na českém trhu

Sportano.cz je moderní sportovní obchod, který na jednom místě shromažďuje ty nejlepší české i světové značky a špičkové výrobky, a to téměř ze všech sportovních odvětví. Naleznete zde široký sortiment značkového vybavení pro všechny fanoušky sportu, a to bez ohledu na to, zda jste začátečník, nadšenec nebo profesionál. Sportano je zároveň mnohem víc než jen klasický e-shop. Jsou to zastánci nových a moderních řešení, takže do jejich sortimentu zařazují jen výrobky špičkové kvality.  Chtějí totiž český sport pozvednout na vyšší úroveň a dodat sportovním nadšencům, začátečníkům i pokročilým sportovcům, adrenalinu chtivým profesionálům i rekreačním sportovcům větší chuť trénovat a cvičit. 

Tým Sportano s skládá z nejlepších sportovních odborníků a expertů na trhu e-commerce. I proto každý den vyhledávají nové vybavení, zajišťují efektivní a vynikající péči o zákazníky, sledují trendy a novinky ve světě sportu, poskytují pomoc a poradenství ve všech fázích nákupu a dělí se o své odborné zkušenosti.

Jízdní kola nejvyšší třídy

Hledáte nové kolo? Začněte tím, že se sami sebe zeptáte, kde plánujete jezdit, jak kolo chcete využívat: po ulicích, cyklostezkách, nezpevněných lesních cestách nebo nějakou kombinací těchto míst? Ať již hledáte jakékoliv kolo, ve Sportano jej naleznete, a navíc ho mnohdy koupíte za tu nejlepší cenu na trhu. Kola v dané kategorii a cenovém rozpětí mají obecně podobné typy komponentů. Za ty výkonnější komponenty nebo materiály rámu, jako je karbon, si ale připlatíte. I proto je důležité vybrat si pro váš nákup správné místo. Sportano – Polská společnost, nabízí široký výběr velikostí, značek, ale také designů, ze kterých si vybere úplně každý. Nabídka je plná různých modelů, což vám umožní přizpůsobit velikost rámu, typ plášťů a typ kola vašim individuálním preferencím a oblíbeným aktivitám. 

Široký výběr modelů pro jízdu v různých terénech od renomovaných výrobců, kteří se zaměřují na preciznost a vysoký výkon zaručují, že své investice nebudete litovat ani o pár let později. Profesionální horská kola, silniční kola, městská kola a elektrokola, která odpovídají vašemu stylu jízdy a úrovni zkušeností. Jednoduše kvalitní kousky, na které se můžete spolehnout ať už při závodech, nebo na dovolené v tom nejnáročnějším terénu.

Vše pro turistiku na jediném místě

Vyrazit na túru je skvělý způsob, jak prozkoumat přírodu o samotě, s přáteli, nebo s rodinou. Ať už chcete jít hluboko do hor nebo zůstat blíže domovu, míst, kam jít, je mnoho – v České republice a okolí máme mnoho národních parků, které nabízí širokou síť stezek, stejně jako lesy a jiné přírodní zajímavosti. Pokud se ale někam chystáte, musíte si s sebou vzít správné vybavení. Obecně platí, že čím delší a/nebo vzdálenější túra, a čím nevlídnější počasí, tím více oblečení, vybavení, jídla a vody budete potřebovat. Mnohdy bývá obtížné sehnat vše, co hledáte. Dobrou zprávou ale je, že na Sportano.cz naleznete vše potřebné na jediném místě.

Sportovní obchod Sportano totiž nabízí ty nejlepší outdoorové produkty na trhu od známých a specializovaných značek, které vybírají zkušení horolezci a horolezkyně. Ať už hledáte oblečení, obuv, nebo stan a spacák, zde si vyberete z kousků, které se osvědčí i v extrémních podmínkách. Pohyb v přírodě zahrnuje desítky aktivit a mnoho úrovní odbornosti, ale i lehká turistika vyžaduje alespoň minimální odbornou přípravu. 

Opět platí, že ve Sportano koupíte vše, co potřebujete ať už s outdoorovými aktivitami jen začínáte, nebo jste profesionální turista. Podívejte se proto do kategorie Turistika, kde najdete především turistické a horolezecké oblečení a obuv, profesionální horolezecké vybavení, včetně zimního vybavení, soupravy pro přežití, ale také stany a veškeré kempingové příslušenství. Vybírat si můžete ze značek jako Marmot, CMP, Viking nebo Lego Wear, které nabízí výrobky nejvyšší kvality, vyrobené ze speciálních tkaných materiálů,  plné moderních technologii, a oceněné mezinárodními certifikáty.  

Sportovní obchod plný značek

Nike, Adidas, Salomon, North Face, ale také Marmot, Columbia, nebo Orbea. To je jen zlomek obrovského množství sportovních značek, které v Sportano naleznete. Pokud tedy milujete sport a pravidelně hledáte způsob, jak něco vylepšit, nebo si jen chcete pro radost koupit nové sportovní vybavení, právě jste našli své nové oblíbené místo.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x