Valašské prvenství. Oblíbený Relax se proměnil v prestižní designový hotel

Rožnov pod Radhoštěm patří nejvýznamnějším turistickým destinacím Zlínského kraje. Teď se navíc může chlubit dalším prvenstvím. Stal se totiž domovem prvního stylového hotelu ibis Styles v České republice. Díky náročné rekonstrukci oblíbeného hotelu Relax tak v krásné beskydské krajině vznikl hotel doslova světové kategorie, který navíc hrdě čerpá z místních tradic a folklóru.

„Jsme rádi, že můžeme představit tento unikátní koncept. Náš tým cíleně pracoval na vytvoření místa, které spojuje místní tradice s moderním komfortem. Jsme více než připraveni hýčkat naše hosty a pořádat nezapomenutelné akce na pozadí přírodních krás a kulturního dědictví Valašska,“ říká Pavel Maléř, jednatel společnosti JR Management – Hotel, která před dvěma lety uzavřela se společností Accor franšízovou smlouvu na rebranding stávajícího hotelu Relax v Rožnově pod Radhoštěm, který otevřels své brány nových hostům právě v jedinečném konceptu hotelů značky ibis Styles.

Skupina Accor vidí ve střední Evropě důležitý trh pro expanzi svých hotelů a značek. Rožnov pod Radhoštěm, s nádherným okolím Beskyd, přináší nejen krásu přírody, ale i bohatou historii a folklór. Toto je podtrženo Valašským muzeem v přírodě, největším svého druhu ve střední Evropě, a sousedstvím hory Radhošť, nejnavštěvovanější hory v zemi.

„Rožnov pod Radhoštěm je velmi dobře známý Valašským muzeem v přírodě, nejstarším a největším muzeem svého druhu ve střední Evropě, které vystavuje sbírky staveb a artefaktů pod širým nebem. Moravská tradiční hudba představuje část evropské hudební kultury spjaté s moravským regionem České republiky. Město se také nachází v blízkosti hory Radhošť – nejnavštěvovanější hory v zemi, která nabízí mnoho příležitostí pro lyžování, cykloturistiku i pěší turistiku. Jsme vděčni za důvěru, kterou nám dala skupina Accor, když společně s námi zahájila tento projekt pod značkou ibis Styles,“ dodal Pavel Maléř.

Hotel ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm, umístěný v pečlivě zrekonstruované pozdně modernistické budově, představuje kombinaci komfortu a stylového designu. S 88 pohodlnými pokoji, restaurací s venkovní terasou a útulným lobby barem, nabízí široké vybavení pro relaxaci i aktivní pobyt. K dispozici jsou vnitřní a venkovní bazén, dětské hřiště, relaxační centrum se saunou, masážemi, vodoléčbou a elektroléčbou, a sportovní zařízení jako minigolf, tenisový kurt, kuželky a stolní tenis. Pro firemní akce jsou k dispozici šest konferenčních místností s kapacitou až 350 účastníků.

Design interiéru, inspirovaný tradicemi a lidovým uměním, reflektuje místní modrotiskové látky, které jsou vystaveny v blízkém Valašském muzeu v přírodě. Kombinace tradice a modernistické architektury vytváří jedinečnou atmosféru spojující horskou krajinu se standardy moderního resortu.

Frank Reul, viceprezident společnosti Accor pro rozvoj ve východní Evropě a na Balkáně, sděluje: „ibis Styles je známý po celém světě pro svou jedinečnou atmosféru a design. Tato značka je hravá a poutavá, a v ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm si hosté mohou vychutnat příběh vyprávěný napříč celým hotelem.“

Pavel Maléř zakončuje: „V ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm naleznete ideální dovolenou v horách pro rodiny, přátele i páry. Pro firmy jsme připraveni poskytnout kompletní vybavení pro konference, setkání a teambuildingové akce v krásném letovisku. Náš hotel je ztělesněním závazku značky ibis Styles poskytovat nezapomenutelný zážitek, který odráží ducha a kouzlo okolí.“

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x