U Újezdce se srazil osobní automobil s nákladním vozidlem, jeden řidič zemřel

Nehoda u obce Újezdec na Uherskohradišťsku. Foto: HZS ZK
UHERSKOHRADIŠŤSKO – K tragické nehodě došlo včera ve večerních hodinách u obce Újezdec na Uherskohradišťsku. Srazilo se zde osobní vozidlo s nákladním automobilem. Řidič osobního vozidla na místě zemřel.

Profesionální hasiči ze stanic Luhačovice, Zlín a Uherský Brod zasahovali ve středu do pozdních nočních hodin u tragické dopravní nehody, která se stala u Újezdce na Uherskohradišťsku. Před 18 hodinou se zde střetlo osobní vozidlo s nákladním automobilem. Komunikace byla obousměrně uzavřena mnoho hodin.

Při nehodě utrpěl řidič osobního vozidla zranění neslučitelná se životem. Druhý řidič vyvázl bez zranění. Hasiči na místě provedli protipožární opatření. U nákladního vozidla odpojili autobaterii a vozidlo zajistili proti pádu do kolejiště.

Šetření okolností a příčiny této tragické nehody si převzali státní policisté. V okamžiku, kdy to situace dovolila, hasiči vyprostili tělo řidiče z vraku vozidla. Po nárazu došlo k velkému úniku provozních kapalin z osobního auta, které zasypali sorbentem. Nakonec hasiči asistovali při naložení havarovaných aut na odtahové vozy. Poté provedli závěrečný úklid vozovky, kde se nacházelo velké množství střepů a úlomků z aut.

Zobrazit fotogalerii >>

-->
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x