4 000 lidí si přišlo užít studentský Majáles UTB

Majáles UTB ve Zlíně roztančil na 4 000 návštěvníků. Foto: UTB Zlín
ZLÍN - Hvězdy české scény, bohatý doprovodný program a počasí na jedničku. Tak vypadal 5. květen ve Zlíně. Více než 4 000 návštěvníků si přišlo užít studentský Majáles UTB do parku před Baťovu vilu. Vystoupil Marcell, Sofian, zpěvačka AIKO i bývalý student UTB Paulie Garand s kapelou.

Letošní ročník Majálesu UTB potěšil více než 4 000 návštěvníků dobrou hudbou, skvělým programem i prosluněným počasím. Univerzita Tomáše Bati ve spolupráci se Studentskou unií UTB (SU) připravila nadupaný hudební program a organizátoři i letos pokračovali v dlouholeté tradici bezplatného vstupného.

Na 11. ročníku festivalu vystoupil bývalý student UTB Paulie Garand s kapelou. Zavzpomínal na svá studentská léta ve Zlíně, kam se podle svých slov moc rád vrací a publikum ho vždy nabije skvělou energií. Nechyběli ani zpěvák Marcell, mladý umělec Sofian Medjmedj, zpěvačka AIKO, kapela Robin i DJ Nadja. Ta roztančila celé publikum a překvapila svými neotřelými texty.

Já jsem poprvé hrál ve Zlíně v roce 2013 a vzhledem k tomu, že jsem sám pořádal olomoucký Majáles, tak si moc vážím toho, že vůbec takový Majáles ve Zlíně je, že je dělaný od studentů pro studenty a je zadarmo. Dnes jsem si to moc užil a lidi byli skvělí. Příští rok bych rád přijel znovu,” uvedl zpěvák Marcell.

Na pódiu se objevila i kapela Rez, výherci soutěže University Band Contest, která probíhá po celé České republice. „Je tady absolutně skvělá atmosféra, krásný počasí a hlavně teda lidi. Všechno se se vším sešlo a za nás je to nejlepší zastávka z turné, kde jsme zatím byli,” řekl zpěvák kapely, Jaroslav Rez.

Festivalovou atmosféru doplnil i bohatý doprovodný program ve formě soutěže Krále a královny, UTB chill zóny, fotokoutku i skákacího hradu pro děti. Festival také získal certifikát od projektu Čistý festival a mohl tak motivovat stovky návštěvníků k třídění odpadu a šetrnějšímu životu.

Zdroj: UTB Zlín

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x