Fotbalisté Slovácka porazili v úvodním přípravném duelu HFK Olomouc

STARÉ MĚSTO - Fotbalisté 1. FC Slovácko zvítězili ve svém úvodním přípravném utkání nad třetiligovým HFK Olomouc 4:2, když ve druhé půli otočili výsledek třemi přesnými zásahy. Dvakrát se střelecky prosadil útočník Petr Švancara. Svěřenci trenéra Miroslava Soukupa proměnili v utkání dva pokutové kopy. Kromě...

STARÉ MĚSTO – Fotbalisté 1. FC Slovácko zvítězili ve svém úvodním přípravném utkání nad třetiligovým HFK Olomouc 4:2, když ve druhé půli otočili výsledek třemi přesnými zásahy. Dvakrát se střelecky prosadil útočník Petr Švancara.

Svěřenci trenéra Miroslava Soukupa proměnili v utkání dva pokutové kopy. Kromě Švancary se trefil také záložník Ladislav Volešák, na straně hostů nezaváhal při exekuci penalty slovenský fotbalista Ladislav Onofrej, který otevřel gólový účet zápasu. Po zásahu Michala Kováře favorizované Slovácko prohrávalo v úvodním poločase dokonce o dvě branky, ale poté prvoligový celek vývoj zvrátil.

Slovácko hraje ve střediu ještě jeden přípravný duel, od 16.30 nastoupilo proti druholigovému Hlučínu.

Přípravný zápas:

1. FC Slovácko – HFK Olomouc 4:2 (1:2)

Branky: 41. z pen. a 62. Švancara, 54. z pen. Volešák, 87. Szmek – 33. Onofrej z pen., 39. Kovář.