Valašskokloboucké koupaliště zahájilo novou sezonu

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Valašskokloboucké koupaliště zahájilo v pondělí novou sezonu, návštěvníci letos ušetří na vstupném. Agentuře Mediafax to v pondělí oznámila mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

V souvislosti se zahájením koupací sezony naopak ukončí provoz sauna, a to v pátek.

„Pro letošní rok jsme připravili hned dvě zvýhodnění vstupného. Od 14 hodin dojde ke snížení ceny o 10 korun oproti loňskému roku, a to jak u dětských, tak i dospělých návštěvníků. Děti do 15 let a senioři tedy při odpoledním vstupu nově zaplatí 15 korun a dospělí 30 korun,“ popsal změny v ceníku Roman Petrůj, ředitel Valašskoklobouckých služeb, které koupaliště spravují. Úplnou novinkou je rodinné vstupné, které bude na celý den stát 100 korun a budou do něj zahrnuti dva rodiče a dvě děti.

Koupaliště bude veřejnosti sloužit v případě dobrého počasí denně od 9 do 19 hodin. Sportovní areál tvoří dva bazény, jeden plavecký a druhý dětský, a také řada zábavných atrakcí. Od loňského roku je k dětským radovánkám připravena nová skákací trampolína, k dispozici je však také stanoviště s ruskými kuželkami či dětské hřiště.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x