Sešívaní vstali z mrtvých. Stateční Ševci sahali po výhře. Slavia – Zlín 2:2

PRAHA - Blízko, blizoučko zasloužené senzaci byli v pražském Edenu fotbalisté zlínského Fastavu. Ve druhém kole nejvyšší soutěže remízovali na hřišti velkého favorita 2:2. Vyrovnání přitom přišlo v 95. minutě.

Hosté podali výborný výkon, zvláště v prvním poločase domácí doslova děsili aktivní hrou, akce zakončovali naprosto parádně.

Už v 18. minutě stvrdili aktivní výkon zkraje utkání prvním gólem. Vukadinovič utekl po pravé straně, ideálně předložil Poznarovi a jeho ránu nestačil Pavlenka zastavit.

Druhý úder skvěle hrajících hostů přišel na konci první půlhodiny, bohorovnou obranou Slávistů prošel Holík a excelentní ranou zvýšil na 2:0.

Hosté hráli nadále aktivně a nejzaměstnanějším mužem první půle byl rozhodně brankář domácích Pavlenka.

Jeho protějšek Dostál ve zlínské brance se blýskl famózním zákrokem při tutovce Škody, když běžela 67. minuta.

V 71. první už ale jásali domácí. Nejlépe se totiž zorientoval van Kessel a snížil.

Běžela 89. minuta, k nádherné ráně se odhodlal exslávistický Hubáček, zákrok Pavlenky u tyče byl ale také úžasný.

V nastavení se ještě děly věci!

Nejdříve Mešanovič zblízka nastřelil břevno.

Z úplně poslední akce pak bohužel pro statečně se bijící Zlíňany udeřilo podruhé. Míč se smolně pro hosty, šťastně pro domácí, odrazil k Mešanovičovi a ten zblízka rozesmutnil partu trenéra Páníka.

Výsledek 2:2 je velmi cenný. Stejně tak ale z pohledu hostů tristní.