Třetí bitva pro Mladou Boleslav. Po výhře 2:1 je postupu blíž

ZLÍN - Škoda přeškoda. Zlínští hokejisté padli na vlastním ledě ve třetím duelu předkola play off s Mladou Boleslaví. Porážka 1:2 bolí, dobojováno ale není.

První třetina jakoby posloužila pořádnému rozbruslení a taktickým manévrům z obou stran.

Až ve druhé se hrálo naostro. Do vedení se dostali hosté, když se zblízka prosadil Klepiš. S přibývajícím časem se blýskalo na obou stranách, pořádný hrom ale přišel z domácí strany.

Tomáš Fořt se opět ukázal jako mistr předbrankového prostoru a rozjásal proti očekávání poněkud méně zaplněné tribuny. Stalo se ve 29. minutě.

Domácí se tlačili do šancí i v závěrečné části, nebylo jim ovšem přáno. Zato hosté vstřelili rozhodující gól poměrně lacině. Z netypické pozice se opřel od modré do rány uzdravený útočník Vondrka a puk zaplul do Kašíkovy klece. A to se protentokrát ukázalo jako rozhodující.

Snahu nelze Beranům upřít, dřeli do úmoru, hosté ale cennou výhru, druhou v sérii hrané na tři vítězství, udrželi.

PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 1:2. Stejný stav je i v sérii.

Ta pokračuje ve Zlíně od 17 hodin v pátek. Když Zlínští potěší fandy, rozhodne se v neděli ve městě Škodovek.

Pokud vyhrají Boleslavští i v pátek, sezóna ve Zlíně skončí. Což si nepřeje vůbec nikdo a hráči ze všech nejméně.