Fotoreport z taneční soutěže TanceR Cup

Koná-li se taneční soutěž desetkrát, je to důvod k oslavě. Proběhne-li po jedenácté, je na místě respekt a potlesk pro všechny zúčastněné. A to je případ  taneční soutěže TanceR Cup, která se konala v sobotu, 30. března 2019, na sportovní hale Euronics ve Zlíně. Přinášíme vám z TaceR Cupu fotoreport.

Soutěžilo se v disciplínách již léty prověřených, jako jsou trampolínky, zumbování, hromadná s vedoucím, orientální tance s rekvizitami i bez. Dále disco dance, disco show dance, street dance, street dance show a show dance art. Nově se soutěžící mohli přihlásit do stylu moderní street dance, tuto disciplínu přivítali tanečníci i diváci se zájmem.  Nejobsazenějšími styly byly street dance a orientální tance.

Shlédnuté choreografie všech českých i slovenských skupin byly skutečnou pastvou pro oči. Díky perfektním kostýmům a skvělému výrazovému projevu malých a velkých tanečníků, nejednou jejich vystoupení hraničilo s promyšleným divadelním představením. Divácký potlesk tomu odpovídal.

Kdo během dne v hale potkal králíky, jisto jistě neměl vidiny. Tihle zkušení maskoti akce zajišťovali soutěž o cenu publika. Další soutěž, tentokrát instagramová, byla nachystána pro soutěžící a jejich doprovod. Úkolem bylo pomocí fotek zdokumentovat, že nad všudypřítomnou rivalitou přece jen převažuje respekt k druhému, ochota pomoct a nekonečný úsměv.

Za hladkým průběhem akce stojí nemalý tým nadšenců, celkem 42 interních a externích pracovníků, dobrovolníků a praktikantů, dále osmičlenná zkušená porota, šikovný moderátor, DJ, zvukař a další. Samotná akce mohla proběhnout také díky ochotným sponzorům, kteří se podíleli na odměnách pro soutěžící, občerstvení pro pracovníky. Děkujeme Vám všem, kteří jste soutěžili, fandili, pomáhali, pracovali a mnohdy ty poslední dny nespali.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163406′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2299‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163406‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x