Za pár dní začne stavba parkoviště u polikliniky v Kloboukách

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Kapacita parkovacích ploch u polikliniky ve Valašských Kloboukách brzy naroste, a to díky novým stáním, která vzniknou na prostranství pod lékárnou. Dodavatelská firma už převzala staveniště a v nadcházejících dnech začne vytyčovat stávající inženýrské sítě, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Samotná výstavba započne od příštího týdne. Řidiči přijíždějící k poliklinice by proto měli v lokalitě počítat s pohybem stavebních strojů.

„Pás nových parkovacích míst nabídne kapacitu pro odstavení jedenácti vozů, z toho jedno místo bude vyhrazeno hendikepovaným. Při stavbě bude použita vsakovací dlažba, která propustí dešťovou vodu do podloží. Souběžně dojde k vydláždění chodníku pro pěší a bezbariérově bude upraveno i místo pro bezpečné přecházení komunikace,“ sdělil místostarosta Karel Ptáček. „Na investici má město v rozpočtu připraveno 700 tisíc korun,“ dodal.

Valašskokloboucká poliklinika je spádovým zdravotním centrem a za odbornými lékaři sem přijíždějí pacienti ze širokého okolí.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x