Rozhovor s Helenou Vondráčkovou: Královna české pop-music slibuje Valašsku Dlouhou noc

ZLÍNSKÝ KRAJ - Už 30. června vystoupí legenda české hudební scény Helena Vondráčková ve Valašském Meziříčí. Po roce se totiž vrací do amfiteátru, tentokrát v rámci právě probíhajícího turné Helena Dlouhá noc Live.

Loni mělo Vaše vystoupení ve Valašském Meziříčí velký úspěch. Na co se mohou fanoušci těšit letos?

Fanoušci se mohou například těšit na společné stepovací číslo s mistrem světa ve stepu Tomášem Slavíčkem, dále na bubenickou show a mého dalšího hosta Šárku Rezkovou. Zazpívám největší hity z mého repertoáru, ale i novinky. A po koncertě proběhne autogramiáda. 

Proč právě Šárka Rezková?

Šárka, která je vynikající zpěvačka, má za sebou těžké životní období. Několik let nezpívala a tak jsem se s ní domluvila, že se zase vrátí na scénu a stala se tak hostem mého turné a zároveň jsme ji vzali pod křídla mé zastupující agentury. 

Zajedete si na Zlínsko někdy i mimo vystoupení?

Na Zlínsku jsme byla právě nedávno z velmi příjemného důvodu. V rámci festivalu dětských filmů jsem získala hvězdu slávy, která se spolu s hvězdami jiných umělců nachází před Velkým kinem. 

Máte tu nějaké oblíbené místo?

Zlínský kraj patří k mým oblíbeným. Mám ráda Valašsko, jezdila jsem tam velmi často v 70. letech na dovolenou a často jsem jezdila i lyžovat do blízkých Beskyd. 

Jak si dobíjíte baterky?

Ráda pracuji na zahrádce, kde si vždy velmi odpočinu a zrelaxuju, a kromě toho mě baví i sport, hraju tenis, plavu, lyžuju, což mě také dodává klid a životní elán. 

Jakou muziku doma posloucháte?

Různorodou. Poslouchám jak popové, tak i jazzové zpěváky a skupiny. Pokud mám být konkrétní, tak mám rádu Adele, Ellu Fitzgerald, Philla Colinse, Stinga, Gipsy Kings a mnoho dalších. 

A kdy vás tedy uvidíme živě?

Už 30. června od 19 hodin ve Valašském Meziříčí. Moc se na vás těším. Vaše Helena.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163566′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2373‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163566‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x