Zlín hledá své anděly

ZLÍN – Pět osobností působících v oblasti sociálních služeb letos získá titul Zlínský anděl 2019. O tom, kteří pracovníci to budou rozhodne veřejnost svými návrhy. Nominace probíhá do 30. září, informoval server Zlin.cz mluvčí zlínské radnice Tomáš Melzer.

Na titul Zlínský anděl 2019 může kdokoliv z řad veřejnosti nominovat sociální pracovníky nebo pracovníky v sociálních službách, z organizací pak každého zasloužilého zaměstnance. V tomto případě není nutné se přísně držet profese dle zákona o sociálních službách.

Nominace musí obsahovat jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popřípadě e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je nezbytné připsat, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí. Do výběru budou zařazeni kandidáti s trvalým bydlištěm na území statutárního města Zlín nebo ti, kteří působí v některé z organizací na jeho území.

Návrhy přijímá sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína sídlící na třídě T. Bati 3792. Kontaktní osobou je Martina Hověžáková, tel. 577 630 801, e-mail: martinahovezakova@zlin.eu.

Z nominovaných vybere Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína pět osobností, kterým bude udělen titul Zlínský anděl 2019.

Statutární město Zlín ocení pracovníky z oblasti sociálních služeb, kteří vynikají svým příkladným vztahem ke svému povolání, profesionalitou a obětavostí letos po čtvrté.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x