Benešovo nábřeží se na dva dny zcela uzavře

Ilustrační foto
ZLÍN – Benešovo nábřeží bude od pátku 1. do soboty 2. října v obou směrech zcela uzavřené z důvodu frézování vozovky. V důsledku toho nebude umožněn vjezd automobilům a bude přesměrována i autobusová linka MHD 33X.

Dosavadní jednosměrný výlukový provoz linky 33X se po dobu dvoudenní úplné uzavírky změní tak, že naše autobusy linky 33X zcela vynechají Benešovo nábřeží i ulici Podvesná VI,“ sdělil vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař. Výjimku tvoří rezidenti, kterým bude po domluvě s koordinátorem stavby umožněn vjezd i výjezd. Trasy pro chodce jsou průchozí.

Doposud byl kvůli rekonstrukci Benešova nábřeží povolen jednosměrný provoz včetně MHD.

Výlukový provoz linky 33X se změní proti současnému stavu tak, že ve směru do centra města pojedou autobusy po Kvítkové (zastávky Díly II a Lešetín I), otočí se na okružní křižovatce, vrátí se a odbočí Lorencovou ulicí a po tř. Tomáše Bati se dostanou na zastávku Náměstí Míru.

Zastávky linky 33 na Benešově nábřeží nebudou v uvedené době obsluhovány žádným spojem MHD. V pracovní den v pátek 1. října bude zastávka Podvesná VI ve směru jízdy od řeky k železniční trati obsluhována pouze autobusovou linkou 38. Ve směru jízdy na Paseky vynechají autobusy linky 33X také zastávku Dlouhá.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x