Bezbodová neděle. Třinec – Zlín 5:2

TŘINEC - Už je to poněkud obehraná písnička. Hokejisté Zlína projeví snahu i odhodlání, ale jejich současná výkonnost prostě na většinu soupeřů nestačí. Což se podle očekávání projevilo na ledě Třince, tedy jednoho z adeptů na mistrovský titul.

Hostům zase chyběli Kašík, Honejsek, Köhler či Herman a tak mohli ve Werk Aréně jen příjemně překvapit.

Prví úder ale dostali velmi brzy, už ve 3. minutě zvedali domácí hokejky nad hlavu, Kořének nestačil na přesnou ránu Hrehorčáka.

Zlínští ale naskočili do přesilovky a důrazný Fořt v 10. minutě vyrovnal.

Uběhlo ale jen pár desítek vteřin a domácí vzali vedení zpět. Ve 12. minutě se radoval Kofroň.

Druhou část načali lépe znovu Třinečtí, ve 22. minutě svítilo na ukazateli skóre 3:1, když skóroval Špaček.

A domácí Oceláři neměli s Berany slitování ani v závěrečné části hry. Hrňa ve 47. minutě už prakticky rozhodl, Dravecký o deset minut později přibil trápící se hosty na bezbodový kříž.

Okálovo snížení v samotném závěru potěšilo. Nic víc, nic míň.

Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín 5:2.