Černý pasažér napadl v Malenovicích revizorku. Udeřil ji do hlavy a ramene

Foto (ilustrační): DSZO
ZLÍN – V pondělí 15. dubna kolem půl druhé odpoledne cestující bez dokladu fyzicky napadl a zranil revizorku DSZO. K mimořádné události došlo v trolejbusu linky č. 6 u zastávky Malenovice-ZPS.

Přibližně pětatřicetiletá revizorka DSZO narazila při kontrole jízdních dokladů v kloubovém trolejbusu na lince č. 6 ve směru jízdy z Otrokovic do Zlína na černého pasažéra. Ten se pokusil utéct a za jízdy se snažil použít ovladač nouzového otvírání dveří. Revizorku silně udeřil do hlavy a ramene a způsobil jí zranění.

Trolejbus ev. č. 413 zůstal stát v zastávce Malenovice-ZPS. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, pachatel byl předán policistům. Naši pracovnici přepravní kontroly odvezla z místa incidentu zdravotnická záchranná služba do nemocnice,“ informoval vedoucí dispečer DSZO Jan Tesař.

Kvůli napadení revizorky a následnému zásahu policie a záchranné služby musel být trolejbusový spoj na lince 6 od zastávky Malenovice-ZPS zrušen. „Byl nahrazen jiným vozem až ze zastávky Náměstí Práce,“ dodal mluvčí DSZO Vojtěch Cekota.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x