Děti do 15 let mají na Štědrý den do zlínské zoo vstupné jen za korunu

Foto: archiv Zoo Zlín
ZLÍN – Letošní Vánoce budou ve zlínské zoo opravdu štědré! Pro děti do 15 let zde totiž na Štědrý den připravili speciální dárek v podobě symbolického vstupného za pouhou jednu korunu. Od 25. prosince až do 1. ledna zoo navíc prodlouží svou otevírací dobu až do 17 hodin.

Vánoční atmosférou dýchá také zlínská zoo. Areál zahrady zdobí světelná výzdoba, září i vánoční strom na nádvoří zámku Lešná a menší stromek u hlavního vstupu. Zoo zdobí nejen typické vánoční motivy, ale i světelné siluety exotických zvířat. Lidé tak uvidí „zářící“ slony, tapíry, nosorožce, rejnoky, tučňáky, klokany, lvy, lachtana, medvěda, aligátora, supy nebo žirafu, novinkou letošního roku je jaguár.

Krása světelné výzdoby naplno vynikne až po setmění, proto od neděle 25. prosince do neděle 1. ledna 2023 prodlužujeme otevírací dobu horní části areálu zoo, tzn. od hlavního vstupu po restauraci Limpopo, do 17 hodin,“uvedla vedoucí marketingu Romana Mikešová.

Do 17 hodin budou také otevřeny expozice Zátoka rejnoků a tropická hala, restaurace Limpopo a Neapolitáno, Čokolatérie a prodejna suvenýrů u hlavního vstupu. Pokladny a turnikety hlavního vstupu budou v tomto období otevřeny od 8:30 do 16:30 hodin.

Dárek pro zvířata mohou přinést i návštěvníci, stačí jej položit pod vánoční strom před zámkem Lešná. „Obyvatelé zoo nejvíce ocení ovoce, zeleninu, oříšky, ovesné vločky, rýži, luštěniny nebo sušené pečivo a ovoce,“ upřesnila Mikešová.

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra a Nového roku. Na Štědrý den zoo navíc pro všechny děti do 15 let chystá hezký dárek. V tento sváteční den bude platit pro dětské návštěvníky symbolické vstupné ve výši 1 koruny.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x