Dobré zprávy z města aut. Berani urvali dva body

MLADÁ BOLESLAV - Předvánoční dvojboj začali po reprezentační pauze hokejisté Zlína velmi dobře. Na ledě favorizované Mladé Boleslavi, která dosud uhrála o dvacet bodů více než Zlínští, sahali po třech bodech. Nakonec vezou dva za cennou výhru 3:2 v prodloužení.

Vše začalo „květinovým“ soubojem hned v úvodní minutě. A vyhráli jej hosté. Karafiát totiž překonal po 24 vteřinách Růžičku v brance domácích.

A Berani trkali zvesela dál. Už v 7. minutě to bylo o dva góly. Šlahařovou ránu tečoval do branky Řezníček.

Domácí dali první gól do branky zlínského Hufa ještě do konce první části Kotalou.

V závěrečné části pak ve 48. minutě dorovnal Flynn.

Brankář Zlína hodně čaroval, měl celkem 50 zákroků. Se spoluhráči ustál i přesilovku domácích v prodloužení a nakonec měli společně žlutomodré pusy od ucha k uchu.

Chvíli před koncem nastavení se totiž vymanil z převahy domácích Bruslařů Vopelka a rozhodl.

BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín 2:3.

A za pár hodin poslední předvánoční chuťovka na ledě pražské Sparty.