Dopravu v Luhačovicích ve čtvrtek několik hodin komplikoval převrácený náklaďák

Foto: HZS ZK
LUHAČOVICE – V Luhačovicích došlo ve čtvrtek 4. května k dopravní nehodě, při které se srazilo osobní vozidlo s náklaďákem. Havarovaný nákladní automobil zůstal zaklíněn v zábradlí a na několik hodin uzavřel část ulice Masarykova.

Po nárazu se náklaďák převrátil na levý bok a zůstal zaklíněn v zábradlí. „Oba řidiči utrpěli zranění a skončili v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která oba muže převezla do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Z nákladního auta se na silnici vysypala obalovaná směs, která na komunikaci ztuhla. „Velitel zásahu ze stanice Luhačovice si proto na pomoc přivolal nakladač, pomocí něhož hasiči směs odklidili ze silnice. Dále si povolal drážní hasiče z Přerova, kteří s vyprošťovacím automobilem pomohli převrátit náklaďák zpět na kola,“ pokračovala Javoříková.

Hasiči u obou vozidel provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem. „Poté asistovali s naložením rozbitých aut na odtahové vozy. Po jejich odjezdu provedli závěrečný úklid vozovky,“ uzavřela mluvčí hasičů.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x