Druhá nula pro brankáře Hufa. Zlín – Třinec 4:0

ZLÍN - Třinec na kolenou. Dvakrát se vyspali, smazali chmury po porážce 2:5 pod Těšínskými Beskydami a favorita skupiny D smázli Berani doma ve 4. kole Generali Česká cupu 4:0. Důležitá výhra.

V brance domácích znovu Daniel Huf. Gól nedostal v Přerově a jediný puk nepustil za svá záda ani v duelu s daleko silnějším Třincem.

Zlínský brankář se v horkém večeru předvedl ve výborném světle, hosté nebyli zdaleka odevzdaným soupeřem, jak by se mohlo zdát.

Ale jedenadvacetiletý strážce zlínské klece byl vynikající, při vší úctě ke spoluhráčům měl právě on stěžejní podíl na cenném vítězství. Jeho děda Stanislav Tříska, výborný herec a velký fanda sportu, se musí v nebi tetelit radostí.

Góly si domácí nalajnovali do sedmi minut druhé třetiny, kdy se postupně trefili k radosti rouškovaných fandů Okál, Dufek a Dobiáš.

V závěru, v poslední minutě, pak podtrhl výhru 4:0 Šlahař.

V úterý jedou Zlíňané do Vítkovic, může ale nemusí se rozhodovat o postupu, na závěr pak ve čtvrtek 20. srpna přivítají Přerov.