DSZO chystá po dvouleté pauze oblíbený den otevřených dveří

Foto: DSZO
ZLÍN – Po dvouleté covidem vynucené pauze se Dopravní společnost Zlín – Otrokovice opět navrací k tradici dnů otevřených dveří. Ten letošní se uskuteční v sobotu 11. června.

Předpokládá se, že oblíbené setkání dopraváků, jejich rodinných příslušníků, fanoušků MHD a nejširší veřejnosti v prostorách vozového depa DSZO ve Zlíně na Podvesné XVII se bude konat v zažitém čase od 9 do 16 hodin.

Fanoušci MHD, kteří přijíždějí ze vzdálenějších míst, si už tento termín mohou zapsat do svých diářů,“ řekl potěšeně ředitel DSZO Josef Kocháň.

Na přípravách a zajištění dne otevřených dveří se bude podílet několik desítek zaměstnanců dopravní společnosti. K tradičnímu programu patří například jízdy historických trolejbusů a autobusů, prohlídky dispečinku, vozidel, dílen, technického zázemí, průjezd myčkou, ale také hry a soutěže pro děti, občerstvení, nafukovací balonky a hudba.

Bližší podrobnosti o programu letošního dne otevřených dveří zveřejní DSZO přibližně deset dnů před akcí na svých webových stránkách.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x