Fantiš dál zůstává ševcem. Ve Zlíně prodloužil smlouvu o další dva roky 

Zkušený třicetiletý fotbalista Antonín Fantiš prodloužil ve Zlíně smlouvu o dva roky. Foto: FC Fastav Zlín
ZLÍN - Fotbalový Zlín se po skončení sezony dohodl na spolupráci s dalším zkušeným borcem. Po obránci Václavu Procházkovi a křídelníkovi Vukadinu Vukadinovičovi prodloužil na Letné kontrakt také univerzál Antonín Fantiš, který bude na Letné působit až do roku 2024.

„Tonda je velký univerzál, bojovník a srdcař, který může zaskočit na více postech, což je jeho obrovská výhoda. Je důležité, aby byl zdravý, pak bude i prospěšný pro tým,“ řekl po podpisu viceprezident klubu Zdeněk Grygera.

Zkušený třicetiletý fotbalista se na pokračování v Baťově městě těší. „S rodinou jsme tady už jako doma a jsme tu velice spokojeni,“ nezastírá otec dvou dětí.

„Dali mě tu dohromady po těžkém zranění kolene, vyhrál jsem tu český pohár a poznal spoustu skvělých kamarádů. Jsem rád, že můžu ve Zlíně pokračovat. Doufám, že se dostanu do co nejlepší sportovní formy. Hlavní je, aby mi sloužilo zdraví,“ říká příbramský odchovanec.

Fantiš za Zlín odehrál šest sezon, nikde jinde déle nevydržel.

Bývalý hráč Příbrami, Jablonce či Baníku do Zlína poprvé zamířil v roce 2015. Po třech letech se přesunul zpět do Příbrami, odkud se na Moravu o dva roky později zase vrátil. Nyní si štaci na Letné protáhne o další dvě sezony.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x