Florbalisté Otrokovic sérii s Pardubicemi nezvládli. Ve 2. kole play-down je čekají Karlovy Vary

Foto: FB Panteři Otrokovice
OTROKOVICE – Nedá se nic dělat. Nervydrásající, náročná a maximálně dlouhá série play-down mezi Otrokovicemi a Pardubicemi nakonec skončila šťastněji pro město perníku. V posledním zápase podlehli Panteři Sokolům 1:4 a v celé sérii prohráli 3:4 na zápasy.

Rozhodující duel série 1. kola play-down mezi Otrokovicemi a Pardubicemi byl prakticky od začátku v režii domácích Sokolů. Vynikajícím způsobem se prosadili Adam Šmíd a Martin Zozulák, kteří vytvořili třígólový náskok svému týmu a pak ho Pardubice už nepustily.

Zápas se hodnotí vždycky špatně, když se prohraje. Mrzí nás to, protože jsem do toho dali úplně všechno. Rozhodla střelecká produktivita, nám tam nespadlo nic. Bylo to o milimetry, nelepilo nám to. Soupeř nás v produktivitě potrestal. Jdeme dál a budeme bojovat. Každopádně chci moc poděkovat všem fanouškům, kteří nám přijeli zafandit. Moc si toho vážíme,“ uvedl po prohraném zápase trenér Panterů Karel Ševčík.

Otrokovice tak čeká 2. kolo play-down, ve kterém je čekají Karlovy Vary. Poražený tým sestoupí přímo do nižší soutěže, její vítěz absolvuje baráž s neúspěšným finalistou první ligy. Jestliže tedy Panteři chtějí udržet nejvyšší soutěž i pro příští rok, už si nesmějí dovolit žádné další zaváhání.

Je to těžká doba. I přes ty výsledky mám pro fanoušky vzkaz, že jsme do toho dali opravdu všechno a zase do toho dáme všechno. V Otrokovicích chceme Superligu zachovat. Myslím, že jsme připraveni. Bude to zase o hlavách a o proměňování šancí. Herně na to máme. Bude to o tom, jak ustojíme tlak, který je teď samozřejmě velký,“ vyhlíží sérii s Karlovými Vary Ševčík.

Série 2. kola play-down startuje dvěma úvodními zápasy na otrokovické půdě 25. a 26. března, pak se přesune za západ Čech.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x