Food trucky přivezou na Čepkov lahůdky české a zahraniční gastronomie

Foto: Food Truck Sraz
ZLÍN – Už tento víkend se na parkovišti u zlínského Nákupního centra Čepkov opět sjedou food trucky plné vynikajícího jídla a pití. Kromě české a zahraniční gastronomie nabídne třetí Food Truck Sraz také bohatý doprovodný program pro děti a dospělé.

Burgery, pečená žebra, kuřecí křidélka, řecké, kanadské i mexické speciality, škrábaná zmrzlinu, donuty, bublinkové waffle. To a ještě mnoho dalšího mohou o víkendu 17. a 18. září ochutnat návštěvníci třetího Food Truck Srazu na parkovišti u zlínského Nákupního centra Čepkov. Barevné náklaďáčky plné jídla nabídnou i vegetariánská jídla, pivo, kávu a jiné alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pro chvíle odpočinku mezi ochutnáváním vybraných lahůdek máme připravený také doprovodný program. Děti se mohou těšit na zábavné soutěže nebo na dětskou zónu se skákacími hrady, kam bude vstup zdarma. Na pódiu vystoupí v sobotu odpoledne písničkář Jan Stavinoha, v neděli odpoledne zahrají Mario Šeparović & Vojta Šňupárek – Eric Clapton tribute. Celým programem provede oblíbená moderátorka Wendy Králíková,“ uvedl za organizátory z Nákupního centra Čepkov Leoš Pavlůsek.

Z nabídky jídla by si měl vybrat opravdu každý. „Milovníky světových kuchyní jistě potěšíme neobvyklými kanadskými specialitami poutine a bowles nebo oblíbenými mexickými tacos a quesadillou. Přímo od řeckého kuchaře mohou ochutnat autentický řecký gyros, souvlaki, grilovanou papriku i vyhlášený ovčí sýr halloumi,“ přiblížil Lukáš Lauman ze spolupořádající Backstage agency.

Nebude chybět ani klasický sortiment food trucků v podobě burgerů nejrůznějších chutí, masitých jídel či pizza teany. Jako sladkou tečku budou food trucky servírovat donuty, bublinkové waffle, zmrzlinu, koláče a další zákusky. „A kávu si k nim mohou návštěvníci zakoupit třeba ze stylové historické Avie jménem Kavia,“ doplnil Lukáš Lauman.

Po oba dny má Food Truck Sraz otevřeno od 10 do 19 hodin.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x