Fotbalista Zlína Fantiš přivezl dětem do Vizovic dárky, podpořil jej i klub

Fotbalista ligového Zlína navštívil chlapce a dívky ve vizovickém dětském domově, přivezl jim suvenýry a dárky. Foto: Fotbalový anděl
VIZOVICE – Nemyslí jen na sebe, svoji rodinu, ale i na ostatní. Fotbalista Antonín Fantiš umí být štědrý, což potvrdil také před vánočními svátky, kdy společně s ligovým klubem FC Trinity Zlín a spolkem Fotbalový anděl udělal velkou radost chlapcům a dívkám v Dětském domově ve Vizovicích.

Bývalý hráč Jablonce, Příbrami a Ostravy stejně jako v předcházejících letech ve spolupráci s charitativním spolkem Fotbalový anděl uspořádal aukci svých suvenýrů, za celkový výtěžek pak nakoupil vánoční dárky pro děti, které v týdnu před Vánoci rovněž obdaroval.

Jsem rád, že jsem kluky a holky z vizovického domova mohl zase vidět. Naposledy jsem se s nimi potkal, když přijali pozvání na zápas Zlína v den mých narozenin a přivezli mi dort. Všichni v domově jsou úžasní. Dárky jsme rozbalili společně a udělali jsme si Vánoce tak trochu dopředu. Věřím, že byly všechny děti spokojené,“ těší třicetiletého fotbalistu.

Do akce se zapojili také lidé z vedení zlínského fotbalového klubu, kteří dětem věnovali suvenýry FC Trinity. „Jsem rád, že když se o této akci dozvěděl klub, neváhal a přispěl také k dílu. Suvenýry udělaly dětem radost,“ říká Fantiš.

Ten stejně jako loni oslovil ředitele spolku Fotbalový anděl Jana Holouše, aby společně vymysleli, jak dětem pomoct.

Následně proběhla aukce jeho dresu a knížky a za celkový výtěžek se nakoupily vánoční dárky pro děti. Jednalo se hlavně o sportovní vybavení a hračky, myslím že děti byly spokojené,“ uvedl Holouš.

I jemu setkání s dětmi zpříjemnilo adventní čas. „Do Vizovic moc rádi jezdíme, protože ty děti jsou strašně přímé, navíc tam mají báječné tety, které nás vždycky pohostí,“ dodává s úsměvem Holouš.

--> --> --> --> -->