Hejtman Radim Holiš navštívil prvního občánka roku 2022

Foto: Jiří Balát
HALENKOVICE – Prvním letošním občánkem Zlínského kraje je Karolínka z Halenkovic. Popřát rodině k narození dítěte přijel osobně hejtman Radim Holiš, který jí přivezl finanční dar v hodnotě 10 tisíc korun.

Hejtman Radim Holiš ve středu 19. ledna navštívil rodinu v Halenkovicích na Zlínsku, aby jí pogratuloval k narození Karolíny, která je letošním prvním občánkem Zlínského kraje. Na svět přišla čtyři hodiny po silvestrovské půlnoci v Uherskohradišťské nemocnici. Vážila tehdy 2,68 kilogramu a měřila 49 centimetrů. Po dvou týdnech v pohodlí domova nabývá na váze a má se čile k světu.

Jménem celé Rady Zlínského kraje vám gratuluji ke krásné a zdravé holčičce. Jsem rád, že se miminku i mamince daří a celé rodině přeji hodně zdraví. Jakmile pominou opatření a Karolínka trochu povyroste, rád vás všechny přivítám ve Zlíně v Baťově mrakodrapu,“ řekl Radim Holiš.

Hejtman následně rodičům předal peněžitý dar ve výši 10 tisíc korun. Maminku obdaroval také květinami, Karolínce přivezl plyšového medvěda a staršímu bráškovi stavebnici Lego.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x