Hráči Slovácka odjeli do Dubaje i se svými rodinami. Užíváme si to jako jedna velká parta, říká Daníček

Foto: 1. FC Slovácko
UHERSKÉ HRADIŠTĚ, DUBAJ – Hráči Slovácka dostali od majitele klubu Zdeňka Zemka moc hezký předvánoční dárek. Postupem do základní skupiny Konferenční ligy si už v srpnu vysloužili zájezd do Dubaje, kam je na konci listopadu doprovodily i jejich rodiny. Dopoledne tráví tréninky a odpoledne si užívají moře a sluníčka.

Ve druhém největším městě Spojených arabských emirátů tráví parta kolem kapitána Michala Kadlece zaslouženou dovolenou až do 4. prosince.

Máme tady o poznání tepleji. Ukazuje to třicet stupňů, ale pocitově je to snad i víc,“ říká Vlastimil Daníček, který přiblížil každodenní program.

Dopoledne si vždy potrénujeme, potíme se na hřišti a rodiny si užívají bazén, moře a pláž. Na oběd již jdeme spolu s rodinami a trávíme spolu odpoledne i večeře. Užíváme si to jako jedna velká parta. Tím, že jsme tady i s dětmi, tak bazén nebo pláž obsadíme jen my,“ pokračuje Daníček.

Tréninky vypadají podobně jako doma na Slovácku. „Náplň je stejná, prostě makáme. Včera jsme měli modelové utkání 2x třicet minut proti sobě a dnes máme volný den, takže kdo chtěl, vyrazil na výlet a kdo nechtěl, tak mohl jen odpočívat,“ dodává Daníček.

Po příletu z Dubaje čeká na hráče volno, aby 27. prosince odstartovali zimní přípravu a 4. ledna vyrazí ligový tým na soustředění do Turecka. V závěru přípravy pak odcestuje Slovácko stejně jako minulý rok na herní soustředění do chorvatského Umagu.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 1.FC SLOVÁCKO

27. prosince – zahájení zimní přípravy
4. až 11. ledna – herní soustředění v Turecku (2 zápasy v jednání)
14. až 21. ledna – herní soustředění v Chorvatsku (3 zápasy v jednání)
28. ledna – start jarní části ligy (1.FC SLOVÁCKO – SK České Budějovice)

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x