Intimní akt si natočil na mobilní telefon a zveřejnil

Ilustrační foto (Foto: Pixabay)
ZLÍN/UHERSKÝ BROD - Policisté z oddělení obecné kriminality ve Zlíně sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu poškození cizích práv dvaadvacetiletému muži z Uherského Brodu.

Tento muž na konci října ve Zlíně natočil na svůj mobilní telefon dobrovolný intimní akt s mladší ženou, s níž se seznámil na internetové seznamce, a bez jejího souhlasu tento sestříhaný videozáznam zveřejnil na svém profilu na sociální síti.

Mladá žena oznámila tuto skutečnost policistům a předala jim také společnou komunikaci včetně videozáznamu a fotografií, které si ze sociální sítě stáhla. Muž zpočátku tvrdil, že žena o natáčení věděla a se zveřejněním souhlasila. Kriminalisté ovšem na základě jejich společné komunikace a vyhodnocení všech získaných důkazů zjistili, že žena se zveřejněním skutečně nesouhlasila. Muž se nakonec přiznal s tím, že vše se stalo pod vlivem alkoholu a lituje toho.

Muž má již tři záznamy v rejstříku trestů, zejména za výtržnictví a ublížení na zdraví, navíc je až do října roku 2022 v podmínce. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x