Krádež luxusních parfémů možná přivede zloděje za mříže

Muž se v obchodním centru pokusil ukrást luxusní parfémy za téměř dva tisíce korun. Zasahovala městská policie.
ZLÍN – Muž se v obchodním centru pokusil ukrást luxusní parfémy za téměř dva tisíce korun. Zasahovala ostraha i městská policie.

Postava zjevně zanedbaného vzhledu, pod plachetkou osoba, která se ochomýtala kolem luxusních parfémů, nemohla ujít bdělému oku pracovníka ostrahy. Profesionální tušení, že dotyčný nebude ani Calvin, natož Klein, ale obyčejný zloděj, se záhy ukázalo jako správné.

Krátce před osmou hodinou večerní ve středu 2. června 2021 tak do parfumerie v jednom ze zlínských obchodních center zamířila nejbližší motorizovaná hlídka Městské policie Zlín.

Strážníci záhy zjistili, že se jedná o 39letého sociálně nepřizpůsobeného muže, s nímž se setkávají pro jeho opakovaná protiprávní jednání velmi často. Tentokrát ze dvou parfémů odstranil bezpečnostní čipy, vložil je do tašky a pokusil se z provozovny vyjít bez placení vmísený do skupinky jiných zákazníků.

Aktuální pokus o krádež zboží v hodnotě téměř dvou tisíc korun byl však tou pomyslnou poslední kapkou, která jej zařadila mezi podezřelé z přečinu krádeže. Hlídka Městské policie Zlína ho proto omezila na osobní svobodě a předala k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x