Kvůli požáru v Otrokovicích jezdí vozidla MHD po náhradních trasách, počítejte i se zpožděním

Foto: DSZO
OTROKOVICE – Rozsáhlý požár obchodního objektu v centru Otrokovic, u kterého od brzkých ranních hodin zasahují hasiči, si vynutil uzavření blízké komunikace a přerušil standardní trasu autobusové linky MHD č. 55. Autobusy a trolejbusy jezdí po náhradních trasách. Vznikají zpoždění spojů v trvání do 10 minut.

Z důvodu rozsáhlého požáru v Otrokovicích v části Baťov v blízkosti křižovatky ulic Tomáše Bati a Moravní byla od dnešních časných ranních hodin přerušena trasa autobusové linky MHD č. 55. Autobusy MHD nemohou obsluhovat zastávky Hurdisky a Moravní.

Dispečerská služba operativně reagovala na mimořádnou situaci a stanovila pro MHD objízdné trasy,“ uvedl vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař.

Autobusy linky č. 55, krátké vozy, jezdí od zastávky U Dřevnice kolem kafilerie a domu Senior a na svou trasu se napojují na zastávce Společenský dům. Stejně i v opačném směru. Trolejbusové spoje, které směřují do lokality Baťova, jsou odkloněny od zastávky Otrokovice-náměstí po silnici I/55 do lokality Tlumačov-Skály a odtud na zastávky Štěrkoviště, autobusové nádraží Baťov, Společenský dům a stejnou trasou zpět.

Na linkách vznikají maximálně desetiminutová zpoždění. O objízdných trasách informujeme cestující na elektronických zastávkových panelech. Předpokládáme, že tento mimořádný režim bude platit po celý dnešní den,“ dodal vedoucí dispečer.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x