Lázně Luhačovice byly uvedeny do Síně slávy žebříčku Diamanty českého byznysu

Foto: Lázně Luhačovice a.s.
LUHAČOVICE – Velký úspěch zaznamenaly v uplynulých dnech Lázně Luhačovice, které byly uvedeny do prestižní Síně slávy žebříčku Diamanty českého byznysu pro Zlínský kraj. Ocenění převzal na slavnostním večeru v úterý 9. dubna v Hotelu Courtyard by Marriott v Brně generální ředitel lázní Jiří Dědek.

Do užšího výběru byly Lázně Luhačovice zařazeny společností Dun & Bradstreet podle dlouhodobě daných parametrů. Finální výběr následně učinila odborná komise, která ocenila Lázně Luhačovice nejen za ekonomické úspěchy, ale především za naplňování odpovědného podnikání a závazek k udržitelnosti provozu, ekologickým hodnotám, úspěchu v tradičních odvětvích a významný přínos k rozvoji regionu.

Ocenění vnímáme jako potvrzení správnosti naší dlouhodobé strategie jít cestou odpovědného podnikání v lázeňství a cestovním ruchu. V naší společnosti klademe velký důraz na kvalitu služeb, proklientský přístup, udržitelnost a inovace. Věříme, že úspěch v těchto oblastech je klíčem nejen k ekonomické prosperitě, ale je přínosem i pro celé místo Luhačovice,“ sdělil generální ředitel Lázní Luhačovice Jiří Dědek.

Pokračování článku najdete zde.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x