Močení a obnažování na veřejnosti. Notorická výtržnice ze Zlína byla opět ve formě

Foto: MP Zlín
ZLÍN – Notorická dvaašedesátiletá výtržnice, která je pravděpodobně většině Zlíňanů dobře známa, je opět ve vrcholné formě. Během letošního roku zaměstnala svým protiprávním jednáním strážníky městské policie už více než třicetkrát. Několik incidentů z poslední doby mělo charakter hrubé neslušnosti.

V pondělí 1. dubna odpoledne kontaktovali Městskou policii Zlín hned dva volající, kteří upozornili na obscénní chování ženy v Bartošově čtvrti. Sem dotyčná nepravidelně docházela za svým známým, který ji k „velké radosti“ ostatních obyvatel bytového domu u sebe nechával přenocovat.

Protože jí ale tentokrát neotevřel, svlékla se od pasu dolů, vymočila se, a takto obnažená se zde pohybovala přibližně deset minut. Následné orientační vyšetření prokázalo téměř 2 promile alkoholu v dechu,“ přiblížil první incident zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Ve čtvrtek 18. dubna odpoledne dotyčná zamířila k prodejně dětských kočárků v centru Zlína.

Zde se opakoval scénář z Bartošovy čtvrti a přímo před vstupem do obchodu si opět stáhla kalhoty a vyprázdnila obsah močového měchýře. Analyzátor alkoholu v dechu se tentokrát zastavil na hodnotě 1,8 promile,“ pokračoval Janík.

Návštěvy výtržnice nebyly ušetřeny ani prvomájové oslavy, které se odehrávaly během celého dne na náměstí Míru. Zde ji pěší hlídka městské policie přistihla u fontány opět se staženými kalhotami, jak si po vymočení ve stoje utírá přirození toaletním papírem.

Skutečnost, že se kolem ní nachází větší počet osob včetně malých dětí, ji vůbec neznepokojovala, spíše naopak,“ zmínil Pavel Janík.

Ve všech uvedených případech strážníci dotyčnou omezili na osobní svobodě a pro podezření z přečinu výtržnictví ji předali k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Závěrem reagujeme na poznámky diskutujících u předešlých tiskových zpráv o obdobném chování této výtržnice, kteří se dožadovali fotografií či videa s tím, že by to chtěli vidět. Věřte nám, nechtěli…“ dodal s notnou dávkou nadsázky Pavel Janík.

--> --> --> --> -->