Nový nízkoprahový klub ve Slavičíně nabízí bezpečný prostor a zábavu pro mladé lidi

Foto: Zlínský kraj
SLAVIČÍN – Náročnou rekonstrukcí za 13,3 milionu korun prošel dům na Horním náměstí ve Slavičíně. Ve zcela nových prostorách byl před několika dny otevřen nízkoprahový klub KamPak?, kde mohou mladí lidé bezpečně a smysluplně trávit svůj volný čas.

Klub, který provozuje Vzdělávací, sociální a kulturní středisko při Nadaci Jana Pivečky, je k dispozici všem mladým ve věku od 11 do 26 let. Mohou zde trávit svůj volný čas, potkávat se s kamarády, ale také nalézt pomoc při řešení obtíží, se kterými se mohou v životě setkat.

K dispozici je zde mnoho stolních her, stolní hokej, herní konzole, šipky, ping pong, ale například i vybavená hudební zkušebna. Samozřejmostí je bezdrátový přístup k internetu. Školou povinní zde mají možnost tisku materiálů do školy,“ přiblížila mluvčí Zlínského kraje Soňa Ličková s tím, že všechny své služby poskytuje klub zdarma.

Klub nabízí mladým bezpečný prostor pro jejich rozvoj a zároveň plní funkci prevence před nástrahami života dospívajících, jako jsou drogy a další společensky negativní jevy.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x