O rizikové derby je mezi fanoušky zájem, žádá si zvýšená bezpečnostní opatření

Zlínská Letná v neděli odpoledne uvidí další derby mezi ševci a Slováckem. Foto: Jan Zahnaš
ZLÍN – Velký fotbalový svátek zažije v neděli odpoledne zlínská Letná. Do Baťova města dorazí konkurenční Slovácko, atraktivní duel 10. kola FORTUNA:LIGY slibuje zajímavou podívanou a skvělou diváckou kulisu.

Zájem fanoušků obou klubů je velký. A i když zřejmě znovu nebude vyprodáno, bylo třaskavé derby z hlediska jak Policie České republiky, tak i bezpečnostní agentury vyhodnoceno jako vysoce rizikové. Utkání si proto vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření.

Upozorňujeme všechny návštěvníky tohoto utkání, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do areálu stadionu. V případě nálezu pyrotechniky nebude dotyčná osoba vpuštěna na stadion a bude předána Policii České republiky,“ upozorňuje mluvčí klubu FC TRINITY Zlín Zuzana Molková.

Pokud dojde ke zjevnému porušení Návštěvního řádu, může být dotyčná osoba na místě ztotožněna a předána Policii ČR,“ přidává.

Na nedělní duel bude dohlížet zvýšený počet pracovníků bezpečnostní služby, Městské policie Zlín i Policie ČR.

Zdůrazňujeme, že celý stadion je monitorován kamerovým systémem a je tedy možná i zpětná identifikace pachatele! Upozorňujeme také, že v případě výtržností či poškození majetku bude klub uplatňovat nároky na způsobenou škodu po viníkovi,“ pronesla Molková.

Brány zlínské Letné se společně s pokladnami otevřou ve 14.30. „Apelujeme na diváky, kteří se chystají na nedělní derby, aby přišli do hlediště včas a s dostatečným předstihem. Vyhnete se tak případným frontám,“ nabádá návštěvníky utkání Molková.

Předem bychom chtěli poděkovat všem fanouškům za bezproblémový průběh utkání a opět apelujeme na slušné lidské chování a dodržování Návštěvního řádu,“ dodává.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x