Parkoviště Nad Tržnicí je uzavřeno. Vzniká zde nový závorový systém

Parkoviště Nad Tržnicí bude až do 1. července uzavřeno. Foto: Město Zlín
ZLÍN – Kvůli výměně buněk pro obsluhu parkovišť za závorový systém probíhá v centru Zlína postupná uzavírka několika parkovišť. Aktuálně je uzavřeno parkoviště Nad Tržnicí v blízkosti obchodního domu Prior.

Z důvodu zavedení nového závorového systému v rámci projektu SMART dochází od června do září k postupným uzavírkám jednotlivých parkovišť v centru Zlína, která si vyžádají nutná omezení.

První uzavírku už má za sebou parkovací prostor před Velkým kinem a nyní přišlo na řadu parkoviště Nad Tržnicí v lokalitě pod obchodním domem Prior. Zde začaly opravy v pondělí 20. června a potrvají do 1. července.

Omezení bude přerušeno pouze v době konání oslav 700 let založení města Zlína, kdy na parkovišti Nad Tržnicí budou probíhat standardní práce podle harmonogramu projektu do 24. 6. do 14 hodin. Od 24. 6. od 16 hodin zde nebudou prováděny žádné stavební a instalační práce, ale bude se zde chystat zázemí pro organizaci Živý Zlín,“ uvedla Barbora Cekotová z Odboru dopravy města Zlína.

Stavební a instalační práce zde budou opět pokračovat od 27. června od 6 hodin.

Děkujeme za pochopení a trpělivost s nastalými komplikacemi v rámci parkování v centru města. Prosíme, abyste si v případě potřeby předem rozmysleli parkování u výše zmíněných parkovišť obzvláště v době úplné uzávěry a předešli tak komplikacím v dopravě i přímo na místě,“ zakončila Barbora Cekotová.

Uzavírek se ještě dočkají parkoviště Gahurova, Městské divadlo a Bartošova. Největší omezení budou probíhat nejméně 14 dní.

--> --> --> --> -->