Pátek na silnicích Zlínského kraje: bouralo auto bez řidiče, další vzplálo na parkovišti u obchodu

Požár automobilu v Uherském Hradišti. Foto: HZS ZK
ZLÍNSKÝ KRAJ - Druhý zářijový pátek se nesl v duchu dopravních nehod. Napříč krajem tak hasiči vyjeli celkem ke čtyřem střetům. A to nebylo všechno.

Jako první před půl osmou ranní vyjeli uherskohradišťští hasiči do Starého Města, kde došlo ke střetu osobního auta s elektrokoloběžkou.

Po půl desáté dopolední byli vysláni profesionální hasiči z Kroměříže do obce Soběsuky – Milonice k nehodě autobusu a dvou cyklistů.

Jednotka profesionálních hasičů z Uherského Hradiště byla vyslána k požáru osobního vozidla, ke kterému došlo v podobný čas na třídě Maršála Malinovského. Muž se ženou zaparkovali u místního obchodu. O pár minut později se z vozu začalo kouřit. Požár se pokusil uhasit svědek, a to práškovým hasícím přístrojem. Jakmile hasiči přijeli, požár s pomocí jednoho vysokotlakého proudu dohasili. Událost se obešla bez zranění.

V Rožnově pod Radhoštěm vyjela místní jednotka města ke kuriózní nehodě vozidla, které se samo bez řidiče rozjelo a narazilo do dopravní značky, veřejného osvětlení a dalšího zaparkovaného auta.

K poslední dopolední nehodě dvou vozidel došlo v jedenáct hodin v Napajedlech na Zlínsku. Na místo vyjeli hasiči ze stanice Otrokovice.

Naštěstí se nejednalo o vážné dopravní nehody, i tak se ale některé střety neobešly bez zranění.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->