ZFF, den druhý: sázení stromů s Young Stars, koncert Adama Mišíka a druhá část Duny v letním kině

Letošní Young Stars Adam Mišík, Darija Pavlovičová, Anna Fialová a Filip Březina. Foto: ZFF
ZLÍN – Druhý den filmového festivalu ve Zlíně přinese hned několik besed. O práci s výjimečnou režisérkou dětských filmů Věrou Plívovou-Šimkovou budou na náměstí Míru vyprávět herci Jan Kraus a Michael Dymek. Do festivalové aleje přibudou dva nové stromy, které vysadí letošní Young Stars a večer bude patřit koncertu Adama Mišíka.

Sázení stromů do festivalové aleje v Univerzitním parku je na programu hned ráno v 9 hodin, a to za účasti letošních Young Stars Annou Fialovou, Darijou Pavlovičovou, Adamem Mišíkem a Filipem Březinou.

S filmovými hvězdami se během pátku budete moci potkat v OZC Zlaté jablko na moderované autogramiádě, kam v 11 hodin přijde Barbora Seidlová, Sebastian Pöthe, Jiří Schmitzer, Denis Šafařík, Jessica Monteiro, v 17 hodin pak Filip Březina, Antonio Šoposki, Kristýna Janáčková, Vojtěch Vodochodský, Leona Skleničková.

V kavárně Festival Café na náměstí Míru si bude Vladimír Kroc od 13 hodin povídat s Adamem Mišíkem. Oblíbeného muzikanta a herce pak v 16 hodin vystřídají herečky Alžběta Malá s Darijou Pavlovičovou.

Po červeném koberci na nádvoří Kongresového centra se v 15 hodin projde Kristýna Janáčková a Zuzana Vejvodová a v 18 hodin Barbora Seidlová, Vojtěch Vodochodský, Sebastian Pöthe, Antonio Šoposki a Jiří Dvořák.

V 19 hodin si na náměstí Míru nenechte ujít talkshow věnovanou režisérce dětských filmů Věře Plívové-Šimkové. Na práci s výjimečnou filmovou tvůrkyni, která před pár dny oslavila 90. narozeniny, zavzpomínají Jan Kraus a Michael Dymek.

Druhý festivalový den zakončí koncert Adama Mišíka v sadu Svobody ve 20:30 a o hodinu později promítání světového hitu Duna: Část druhá v letním kině VIVA.

Kompletní program festivalu najdete na webu ZFF zde.

--> --> --> --> -->