Pět dopravních nehod během tří hodin

Foto: HZS ZK
ZLÍNSKÝ KRAJ – Krajští hasiči se dnes prakticky nezastavili. V rozmezí pouhých tří hodin zasahovali u série pěti dopravních nehod, ke kterým došlo na území Zlínského kraje.

U první dopravní nehody zasahovaly jednotky profesionálních hasičů ze stanic Slavičín a Zlín v Loučce na Zlínsku, kde krátce po poledni sjel kamion mimo komunikaci a bylo nutné jej vyprostit.

Přesně ve stejnou minutu, tedy ve 12:31 hodin, byla na operační středisko ohlášena také nehoda v Leskovci na Vsetínsku, kam vyjížděli hasiči ze stanice Vsetín k havárii jednoho osobního automobilu se zraněním řidiče,“ informovali hasiči na svém Facebooku.

Ve 14:09 hodin pak byla vyslána jednotka ze stanice Zlín k nehodě osobního automobilu a motocyklu ve Zlíně na ulici Přílucká, a o necelých dvacet minut později vyjížděla další cisterna ze stanice Zlín k havárii osobního vozu do svodidel nedaleko obce Březůvky.

Ve 14:51 hodin pak byla vyslána jednotka ze stanice Uherské Hradiště a dobrovolné jednotky z Koryčan a Buchlovic k dopravní nehodě u obce Stupava, kde bylo podezření na vyproštění dvou zraněných z vozidla, nacházejícího se na střeše mimo komunikaci,“ uvedli hasiči s tím, že vyproštění se zde naštěstí nepotvrdilo a osoby si do své péče převzali záchranáři.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->