Po srážce dvou osobních vozidel a autobusu zemřel jeden řidič. Další čtyři osoby se zranily

Foto: Policie ČR
VSETÍNSKO – V neděli krátce před devátou hodinou večer se mezi Halenkovem a Huslenkami na Vsetínsku stala tragická dopravní nehoda, při které došlo ke srážce dvou osobních vozidel a autobusu. Řidič jednoho osobního automobilu na místě zemřel, další čtyři osoby utrpěly zranění.

Při nehodě se srazila osobní auta Hyundai a Škoda s autobusem, ve kterém cestovalo celkem osm lidí. V jednom z osobních vozidel zůstal zaklíněn dvacetiletý řidič. Hasiči proto ihned zahájili vyprošťovací práce.

Během chvíle vážně zraněného řidiče vytáhli z vozu ven a zahájili resuscitaci. Muž však utrpěl zranění neslučitelná se životem a i přes veškerou snahu o jeho záchranu svým zraněním na místě podlehl,“ informovala mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Zranění utrpěli tři cestující z autobusu, kteří skončili v péči zdravotnické záchranné služby.

Všichni byli při vědomí a všichni utrpěli zranění lehčího charakteru. Naši záchranáři všechny vyšetřili a ošetřili v rámci přednemocniční neodkladné péče. Muže a dvě ženy poté transportovali na chirurgickou ambulanci Vsetínské nemocnice,“ přiblížili záchranáři na webu ZZS ZK.

Zraněn byl také devatenáctiletý řidič škodovky.

Dechová zkouška u řidiče autobusu i vozidla Škoda byla negativní,“ sdělila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci zcela zastaven a policisté odkláněli dopravu. Provoz byl obnoven až dnes ráno ve čtyři hodiny.

Přesné okolnosti této tragické události stále zjišťují vsetínští kriminalisté,“ dodala Kyšnerová.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x