Po Velikonocích začnou opravy na silnicích I. třídy v Kvítkovicích, Lípě a ve Vsetíně. Připravte se na omezení

Foto: ŘSD (ilustrační)
ZLÍNSKÝ KRAJ – Ředitelství silnic a dálnic zahájí po Velikonocích opravy na silnicích I. třídy, konkrétně na silnici I/49 v Kvítkovicích, na okružní křižovatce v Lípě a na silnici I/57 na rampě Mostecká ve Vsetíně. Řidiči by se měli připravit na dopravní komplikace.

V úterý 2. dubna začne oprava úseku silnice I/49 v Kvítkovicích. Silničáři provoz omezí až po ranní špičce. „Ve směru ze Zlína projedete jedním jízdním pruhem, v opačném směru zůstanou v provozu dva jízdní pruhy,“ informovala mluvčí ŘSD Lucie Trubelíková s tím, že práce potrvají do 1. května.

Od 3. dubna do 10. dubna bude také uzavřena nájezdová rampa na dálnici D55 ve směru na Přerov.

V úterý 2. dubna po ranní špičce začnou silničáři instalovat přechodné dopravní značení v úseku budoucí okružní křižovatky na silnici I/49 v Lípě.

Silnice I/49 zůstane po celou dobu průjezdná provizorními jízdními pruhy v každém směru, tedy v režimu 1+1. Uzavřena bude vedlejší komunikace ve směru Lípa – Paseky,“ pokračovala Trubelíková. Práce na stavbě okružní křižovatky potrvají do 30. září.

Už od pondělí 1. dubna dojde k omezení provozu na silnici I/57 ve Vsetíně, kde v rámci prací na výstavbě rampy Mostecká začne stavba připojovacího pruhu.

Řidiči budou úsekem stavby rampa Mostecká a začínající stavby připojovacího pruhu projíždět po silnici I/57 zúženými provizorními jízdními pruhy v každém směru s maximální povolenou rychlostí 30 km/h,“ dodala Lucie Trubelíková.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x