Policie pátrá po sprejerovi, který řádil v Napajedlích. Viděli jste ho?

​​​​​​​Foto: Policie ČR
NAPAJEDLA – Policie od začátku tohoto týdne pátrá po vandalovi, který v Napajedlích posprejoval čtrnáct různých objektů. O pomoc se v této věci obrací i na veřejnost.

Policisté z Napajedel se od začátku týdne zabývají trestním oznámením, které se týká posprejování bytového domu v Napajedlích fialovou barvou.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že v okolí tohoto domu je mnoho dalších podobných nápisů na různých domech a dalších objektech. Celková škoda, kterou pachatel způsobil ve čtrnácti případech, prozatím nebyla vyčíslena,“ informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

V této souvislosti policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci s trestní sazbou až jeden rok odnětí svobody.

K poškození objektů fialovou barvou došlo pravděpodobně ve druhé polovině minulého měsíce.

Pokud byste policistům mohli podat jakékoli informace směřující k pachateli, případně máte jeho jednání natočené v mobilním telefonu, volejte na obvodní oddělení policie v Napajedlích na číslo 974 666 731 nebo 725 292 344. Děkujeme,“ prosí veřejnost Kozumplíková.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x