Na skok do Španělska
„V pátek večer zveme na malý výlet do slunného Španělska – před zlínský zámek. Flamenco & drinky patří mezi naše nejoblíbenější letní akce,“ zve na akci vedoucí propagace Živého Zlína Veronika Jurčová.
Strhující vystoupení Ivety Rivero
Flamenco je temperamentní španělský tanec s nezaměnitelnou hudbou a krásnými kostýmy. V rámci večera se můžete těšit na strhující vystoupení Ivety Rivero, která pořádá pod značkou FlamenCzech taneční kurzy, semináře a fiesty.
„Tanec lidi spojuje. Miluji tradiční flamenco, ale snažím se ho posouvat i novým směrem,“ myslí si Iveta Rivero, která ve Zlíně vystoupí spolu se španělskou tanečnicí Martou Aramburu, kytaristou Stanislavem Kohútkem a flétnistkou Zuzanou Fujacovou.
Workshop pro veřejnost
Součástí vystoupení bude také taneční workshop pro veřejnost.
„Na chvíli se přeneseme do slunného Španělska. Akce je ideální na večer ve dvou, ale i pro skupinku přátel,“ zve ředitelka Živého Zlína Jana Kubáčová.
Vstup na akci je zdarma.
Co dalšího se děje ve Zlíně? Dozvíte se na našem webu.