Řidič Mercedesu narazil v Nezdenicích do stojícího autobusu. Na místě jsou tři zranění

​​​​​​​Foto: Policie ČR
UHERSKOHRADIŠŤSKO – K další vážné dopravní nehodě došlo dnes v 9:20 hodin v obci Nezdenice na Uherskohradišťsku, kde řidič Mercedesu narazil do stojícího autobusu. Zraněné jsou celkem tři osoby, které byly převezeny do nemocnice. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

Jednapadesátiletý cizinec, který řídil vozidlo Mercedes, jel ve směru od Uherského Brodu na Bojkovice. V obci Nezdenice narazil zezadu do autobusu stojícího na zastávce, náraz ho odhodil do protisměru, kde se střetl s vozidlem Kia, které řídil padesátiletý cizinec.

Se zraněním převezli záchranáři do nemocnice řidiče Mercedesu, spolujezdkyni z vozidla Kia a jednu cestující z autobusu, v němž cestovalo 10 osob včetně řidiče,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Dechové zkoušky byly u všech řidičů negativní, u řidiče Mercedesu byl negativní i test na drogy. Škodu na dopravních prostředcích vyčíslili policisté na 2 200 000 korun.

Veškeré okolnosti této nehody prověřují dopravní policisté ze Zlína ve spolupráci s dopravními policisty z Uherského Hradiště,“ pokračovala Kozumplíková.

Vozovka je obousměrně uzavřena. Dopravu odklání policisté na objízdné trasy. „Obnovení provozu předpokládáme kolem čtrnácté hodiny,“ dodala policejní mluvčí.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->