Krátce před dnešní osmou hodinou ranní byly vyslány dvě hasičské jednotky do Starého Hrozenkova na Uherskohradišťsku. Po silnici I/50 tudy projížděl řidič v osobním autě, který ale nezvládl řízení a narazil do svodidel.
„K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z Uherského Brodu a místní dobrovolná jednotka. V době jejich příjezdu seděl řidič ve vozidle. Hasiči pomohli muži ven a do péče si jej převzala posádka zdravotnické záchranné služby,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.
Při nehodě došlo k většímu úniku provozních kapalin, které hasiči museli zasypat sorbentem. Následně u auta provedli i protipožární opatření a odpojení autobaterie. Na závěr ještě uklidili vozovku, aby místem mohli ostatní řidiči bezpečně projíždět, a následně se vrátili na své základny.