Řidiči, pozor! U Valašské Polanky komplikuje dopravu převržený náklaďák

Foto: HZS ZK
VSETÍNSKO – Až do večerních hodin by dnes měli řidiči počítat s dopravními komplikacemi na Vsetínsku mezi obcemi Valašská Polanka a Prlov, kde havarovalo nákladní vozidlo. Dopravu řídí v místě nehody kyvadlově policisté.

Dnes v dopoledních hodinách došlo mezi obcemi Valašská Polanka a Prlov k převrácení nákladního vozidla vezoucího kontejner s nákladem. To leží na střeše na louce vedle silnice a zadní částí vozu zasahuje do jednoho jízdního pruhu.

Na místo nehody byli v 10:30 hodin vysláni profesionální hasiči ze Vsetína a Zlína a dobrovolná jednotka z Vizovic. Po příjezdu hasiči zjistili, že při nehodě došlo k uražení hrdla nádrže, z níž vyteklo velké množství nafty, která se vsákla do půdy pod vozidlem,“ uvedla tisková mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Kvůli úniku nafty byl na místo nehody povolán také zástupce životního prostředí. Hasiči u havarovaného auta následně provedli protipožární opatření a zamezili dalšímu úniku provozních kapalin.

Řidič vozidla utrpěl zranění a skončil v péči posádky zdravotnické záchranné služby,“ pokračovala Javoříková a dodala, že k vyproštění a převrácení vozidla zpět na kola musel být povolán jeřáb.

Plynulý provoz řídí v místě nehody kyvadlově policisté.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x