Řidička havarovaného vozidla skončila v péči záchranářů

Foto: HZS ZK
KROMĚŘÍŽSKO – Dvě jednotky hasičů zasahovaly u včerejší dopravní nehody osobního automobilu u Rajnochovic na Kroměřížsku. Řidička vozidla, které skončilo na střeše v příkopu, skončila v péči záchranářů.

Ve čtvrtek dopoledne vyjely dvě naše jednotky k nehodě osobního automobilu, který sjel ze silnice do příkopu u obce Rajnochovice v lokalitě Pod Sochovou. Operační důstojník jednotky upozornil na opatrnou jízdu z důvodu možného náledí,“ upřesnil mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička.

K nehodě vyjely jednotky Hasičské záchranné služby Zlínského kraje stanice Bystřice pod Hostýnem a Vsetín. První jednotka byla na místě nehody v 9:40 hodin. Následně přijela také Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, která vyšetřila řidičku havarovaného automobilu.

Z vozidla vytékaly provozní kapaliny, které jsme zachytávali do nádob. Po převrácení auta zpět na kola došlo k zastavení úniku provozních kapalin. Provedli jsme protipožární opatření a po zadokumentování nehody Policií České republiky jsme automobil odtlačili mimo komunikaci,“ dodal Roman Žemlička.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x