Smrt na kolejích. Mladíka v Malenovicích srazil vlak

Ilustrační foto
ZLÍN – K tragické události došlo v noci z úterý na středu ve Zlíně – Malenovicích, kde devětadvacetiletého muže srazil na železničním přejezdu vlak. Mladík na místě zemřel.

V úterý 7. září krátce před třiadvacátou hodinou došlo na železničním přejezdu bez závor ve Zlíně – Malenovicích k tragické události. Nákladní vlak, který jel ze Zlína směrem do Otrokovic, srazil devětadvacetiletého muže, který chtěl zřejmě přejít přes koleje. Muž bohužel při srážce utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel.

Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní. Událost prověřují policisté z obvodního oddělení ve Zlíně společně s kriminalisty,“ uvedla tisková mluvčí krajských policistů Monika Kozumplíková.

Podle mluvčího Záchranné zdravotnické služby Zlínského kraje Jakuba Omelky přecházel muž přes koleje se sluchátky na uších a přijíždějící vlak tak zřejmě neslyšel.

Policisté důrazně radí všem účastníkům dopravního provozu, aby nenosili sluchátka na uších. Jde o zbytečný hazard se životem a zdravím nejen osob, které mají sluchátka na uších, ale i ostatních lidí.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x