Sníh a cesty. Čtyři dopravní nehody jen za dopoledne

Sníh zkomplikoval dopravu ve Zlínském kraji. Foto: Facebook HZS Zlínského kraje
ZLÍNKÝ KRAJ - Sněhová nadílka dnes řidiče ve Zlínském kraji moc nepřekvapila. Díky tomu tak hasiči během dopoledne vyjeli jen ke čtyřem dopravním nehodám.

K první nehodě byli vysláni v sedm hodin ráno profesionální hasiči z Uherského Hradiště. Ke střetu tří osobních vozidel došlo na křižovatce u obce Ostrožská Nová Ves. Při nehodě byla zraněna jedna osoba.

K další nehodě v devět hodin dopoledne vyjeli hasiči ze Slavičína. Tentokrát osobní auto havarovalo u Divnice, kde řidička skončila mimo komunikaci. Vyvázla bez zranění.

Kroměřížští hasiči dopoledne krátce po deváté hodině zasahovali u havárie osobního vozidla Škoda, které skončilo na střeše vedle silnice u obce Kvasice. Řidička i její spolujezdkyně utrpěly lehká zranění a do péče si je převzala posádka zdravotnické záchranné služby.

U čtvrté dopolední dopravní nehody zasahovali opět hasiči z Kroměříže. Tentokrát vyjeli do Hulína, kde na kruhovém objezdu vozidlo Opel najelo do středu objezdu. Po nárazu došlo k úniku provozních kapalin, které hasiči zasypali sorbentem.

Stále padající sníh na území Zlínského kraje komplikuje dopravu. Řidiči by měli být stále velmi obezřetní a jezdit s velkou opatrností.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x