Sport ve Zlíně na bodě mrazu

Stadion Zlín (Foto: Zlin.cz)
ZLÍN - Nejnovější karanténní opatření logicky zasahují i sportovní kluby ve Zlíně. Své plánované kolektivní tréninky odkládají bez výjimky všechny.

V pondělí ráno měli mít na stadionu sraz fotbalisté zlínského Fastavu. Nejvyšší fotbalová soutěž ještě není oficiálně zrušena, jen odložena.

„Trénink jsme zrušili, fotbalisté pokračují individuálními tréninky, jako profesionální sportovci by se měli zřejmě v přírodě držet v kondici. Zatím jde o opatření na dobu neurčitou,“ konstatoval dnes dopoledne generální manažer zlínského Fastavu Zdeněk Grygera.

Stejně tak se dnes o dalším vývoji radili v hokejovém klubu. Zlínským hokejistům – nejen dospělým – skončily všechny soutěže. Formu případného pokračování hráčům prvního týmu upřesníme až poté, co probereme současnou naprosto neobvyklou situaci,“ zmínil generální manažer klubu Martin Hosták.

Už v minulém týdnu ukončily soutěž vrcholné orgány volejbalového svazu.

„Nebylo by teď logické, abychom pokračovali v přípravě, platí to pro extraligový tým, ale i pro naše mládežnické volejbalisty na všech úrovních,“ vysvětlil předseda VSC Fatra Zlín Roman Macek.

Podobně se zachovali také v dalších klubech mnoha sportovních odvětví.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x