Stříbrná slavice Ewa Farna otevře 63. Zlín Film Festival

63. Zlín Film Festival otevře koncert Ewy Farne. Foto: web Ewa Farna
ZLÍN - Všechno nebo nic, Tělo, Na ostří nože a tak dále, a tak dále. Nejen tyto hity vytáhne z šuplíku v červnu příštího roku ve Zlíně jedna z nejúspěšnějších zpěvaček u nás i v Polsku, stříbrná Česká slavice 2022 - Ewa Farna. Otevře tak 63. ročník Zlín Film Festivalu.

Oblíbená polsko – česká zpěvačka Ewa Farna přiveze do Zlína největší hity své pěvecké kariéry a fanoušci se tak mohou těšit na koncert s kapelou a tanečníky, kteří Ewu doprovázejí i pěvecky. „Jsem moc pyšná na to, jak teď naše show vypadá. Zahrajeme písně z poslední desky UMAMI, ale i starší singly, které provázejí moji hudební cestu,“ přiblížila Ewa Farna jak bude devadesátiminutový festivalový koncert vypadat.

Vystoupení na Zlín Film Festivalu bude podle ní také pozvánkou na největší koncert jejího života k oslavě 30. narozenin. „Hráli jsme ve Zlíně už párkrát a vždy to bylo velmi milé. Obecně Moravu zbožňuji. Lidé tam bývají moc vstřícní a sympatičtí,“ dodala zpěvačka.

Koncert v rámci Zlín Film Festivalu se uskuteční 1. června 2023 od 19. hodiny na Gahurově prospektu, na prostranství festivalového letního kina. Vstupenky jsou již nyní k dispozici na webu festivalu. Cena v předprodeji je 490 Kč, na místě budou vstupenky k dispozici za 690 Kč.

Ewa Farna je polsko-česká zpěvačka, producentka a autorka. Dnes patří mezi vůbec nejúspěšnější zpěvačky u nás a v Polsku. Vydala 5 českých a 6 polských řadových desek, dvě „Best Of“ kompilace, a dokonce pár živých záznamů ať už akusticky nebo se symfonickým orchestrem. V roce 2021 oslavila 15 let na hudební scéně vydáním desky UMAMI.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x