Technické služby Zlín musí kvůli covidu-19 dočasně omezit provoz

Foto: Technické služby Zlín
ZLÍN – K organizacím, které aktuálně bojují s vysokou nemocností způsobenou covidem-19, přibyly vedle Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice také zlínské technické služby. Kvůli vysokému počtu zaměstnanců v pracovní neschopnosti zde musí až do odvolání omezit poskytované služby.

O tom, že je covid-19 velkou komplikací, se aktuálně přesvědčily i Technické služby Zlín. Kromě onemocnění pracovníků jsou limitující i další opatření. Karanténa, díky které lze předejít dalšímu šíření nemoci, doma dočasně uzavřela první zaměstnance, zejména pak na pozicích osádky svozových vozů. I nadále se však budou Technické služby Zlín maximálně snažit o to, aby nebyla nijak výrazně narušena městská infrastruktura.

Nucená úprava poskytování služeb přichází jen pár týdnů po oznámení omezení návštěv veřejnosti na pracovištích technických služeb. Toto omezení vešlo v platnost 5. ledna a bude pokračovat až do odvolání.

Žádáme občany města Zlína o trpělivost. I přesto, že není vzniklá situace nijak lehká, budou Technické služby Zlín dělat maximum pro to, aby lidé vynucené změny pocítili co možná nejméně,“ uvedl ředitel společnosti Jakub Černoch.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x